استایل با پالتوهای زمستانه

استایل با پالتوهای زمستانه

یک پالتو فوتر مشکی را با شلوار چهارخانه، پیراهن سفید و ژیله پشمی یقه هفت بپوشید و بدرخشید.

استایل با پالتوهای زمستانه

زمستان سر از راه رسیده و وقت بیرون آوردن پالتوهای گرم و دوست داشتنی است. ما جدیدترین ترندهای پالتو و نحوه ایجاد شگفت انگیزترین استایل های زمستانی را به شما نشان خواهیم داد.

پافرهای طوسی بلند

چه کسی گفته است که پافرها هیکل شما را به خوبی نشان نمی دهد؟ اگر از یک کمربند برای بستن آن استفاده کنید، و با یک یقه اسکی استایل خود را تکمیل کنید دیگر نگران هیچی نخواهید بود. در روزهای سر زمستانی از شال های بافت برای دور گردن استفاده نمایید.

در کنار این استایل نیم بوت‌ های مشکی را امتحان کنید و استایل خود را به یک استایل کژوال، مدرن و البته فوق ‌العاده جذاب تبدیل کنید.

استایل با پالتوهای زمستانه

پالتو فوتر

پالتو فوتر به ویژه برای محل کار فوق العاده است! یک پالتو فوتر مشکی را با شلوار چهارخانه، پیراهن سفید و ژیله پشمی یقه هفت بپوشید و بدرخشید. از جمله استایل های ترند که می توان با پالتو فوتر ساخت، استایل لایه لایه است، به طوری که از ضخامت کم به زیاد لباس ها را می پوشید.

اگر طرفدار شال گردن هستید حتما آن را در این ست به کار بگیرید.

استایل با پالتوهای زمستانه

پافرهای کوتاه

اگر یک کت ضروری در هر فصل وجود داشته باشد، آن پافر کوتاه است و اگر یک رنگ وجود داشته باشد که ترند است، مطمئناً رنگ شرابی است. داشتن ظاهری مفرح و در عین حال غیررسمی، یک پافر کوتاه با شلوار جین مشکی بپوشید. 

استایل با پالتوهای زمستانه

کاپشن 

کاپشن ها بدون شک یکی از متنوع ترین و راحت ترین قطعاتی هستند که می توانید برای پاییز و زمستان داشته باشید.

به سراغ رنگ سبز لجنی با کلاه خزدار گرم بروید، که نه تنها به ظاهر شما تضاد می بخشد، بلکه شما را بیشتر گرم نگه می دارد. این لباس غیررسمی را با یقه اسکی مشکی و چکمه های مچتیمبرلند ست کنید. 

استایل با پالتوهای زمستانه

امتیاز 2.67/5